O Nas

VERAMET to marka działająca na rynku od 2006 roku Od początku swej działalności zajmujemy się bezpośrednim importem okuć budowlanych w wysokiej jakości, przystępnej cenie oraz nowoczesnym wzornictwie.

Wysoką jakość i elegancję zapewniają najlepsze materiały użyte do produkcji a także wykonanie w najlepszej technologii oraz doświadczenie w branży okuć budowlanych.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów nieustannie modyfikujemy i rozszerzamy asortyment, a przygotowana przez Nas oferta zawiera produkty z każdej półki cenowej. Każdego klienta traktujemy indywidualnie poprzez dostosowanie oferty do charakteru działalności i potrzeb.

Dlatego też asortyment oferowany pod marką VERAMET nieustannie znajduje uznanie wśród klientów branży stolarki budowlanej - umacniając w ten sposób swoją pozycję na rynku.

Oferta firmy głównie jest kierowana do producentów stolarki budowlanej oraz punktów handlowych zajmujących się dystrybucją klamek drzwiowych a także wkładek drzwiowych.

Firma również oferuje dla swoich klientów wsparcie marketingowe w postaci stojaków, tablic reklamowych jak i banerów co w połączeniu z dobrym serwisem i dostępnością czyni nas wiarygodnym i atrakcyjnym dostawcą.

Zapraszamy do współpracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl